*EMANALDI BEREZIA – Zuzendariekin solasaldia

MARTXOA

EGUNA ORDUA HERRIA TOKIA ANTOLATZAILEA
Martxoak 10 12:00 Sestao Udal euskategia Sestaoko Udala 
Martxoak 11 18:30 Orereta Reyna aretoa Lau Haizetara Elkartea
Martxoak 11 19:30 Orio Orioko kultur etxea Orioko udala
Martxoak 13 20:00 Gamiz-Fika Fikako Txokoan Gamiz-Fikako Udala
Martxoak 13 20:00 Dima* Eskola Dimako udala
Martxoak 15 18.00 Usurbil* Sutegiko auditorioa NOAUA! Kultur elkartea
Martxoak 16 09:00 Getxo* Villamonte kultur etxea Egizu euskara elkartea
Martxoak 16 11:00 Getxo* Villamonte kultur etxea Egizu euskara elkartea
Martxoak 16  17:00 Getxo  Romoko Kultur Etxea Egizu euskara elkartea
Martxoak 16 21:00 Valladolid Centro Vasco Gure Txoko Centro Vasco Gure Txoko
Martxoak 17 19:00 Zumaia Alondegiko Oxford aretoa Baleike kultur elkartea eta Ostarrena zine-forum taldea
Martxoak 18 19:00 Arrasate Kulturate AED Elkartea
Martxoak 22 18:00 Larrabetzu* Larrabetzuko eskola Darabilgu erabilera sustatzeko taldea
Martxoak 24 18:30 Antzuola* Torresoro Antzuolako Udala
Martxoak 25 18:30 Hernani* Sandiusterriko aretoan Dobera Euskara Elkartea
Martxoak 25 19:00 Larraintzar* Larraintzarko benta Nafarroako Iparraldeko Euskara Mankomunitatea
Martxoak 25 19:00 Elgoibar Kultur Etxeko hitzaldi-gela Elgoibarko Udala
Martxoak 25 20:00 Bergara Seminarixoa Jardun Euskara elkartea
Martxoak 26 20:30 Ordizia herri antzokia hitzaro euskara elkartea
Martxoak 27 18:30 Deba* Kultur Elkartea Zuhatza Euskara Elkartea
Martxoak 27 19:30 Gaubea* Gaubeako “Zineman” Añanako Kuadrilla
Martxoak 27 19:00 Irun* Amaia kultur zentroa Irungo Ugala
Martxoak 27 19.30 Areatza* Udaletxeko Areto Nagusia Zertu Kultur Elkartea
Martxoak 27 19:30 Arespalditza* Udaletxeko aretoan Hogeitalau Euskara Elkartea
Martxoak 28 18.00 London Haggerston Community Center London Basque Society

APIRILA

EGUNA ORDUA HERRIA TOKIA ANTOLATZAILEA
Apirilak 2 18:00 Gasteiz Oihaneder Euskararen Etxea (Ortuño aretoa) GEU Elkartea
Apirilak 2 19:30 Biasteri Biasteriko zinema Oiongo udala
Apirilak 2 20:00 Oñati Kultur etxeko zinema aretoa Oñatiko udala
Apirilak 2 20:30 Ermua* Ermua Antzokia Euskal birusa elkartea
Apirilak 2 21:00 Soraluze Soraluzeko Antzokia Pil pilean euskaltzaleon elkartea
Apirilak 3 20:00 Igorre Lasarte Aretoa Zertu Kultur Elkartea
Apirilak 4  18:30 Valentzia Laurak Bat Valentziako Euskal Etxekoa Laurak Bat Valentziako Euskal Etxekoa
Apirilak 5 17:00 Saint-Ouen Pariseko Euskal Etxea Sustraiak-Erroak
Apirilak 5 18:30 Izarra* Kultur Etxea Lan eta Jolas