*EMANALDI BEREZIA – Zuzendariekin solasaldia

BIZKAIA

DATA ORDUA HERRIA LEKUA ANTOLATZAILEA 
Apirilak 12 19:00 Armintzako Kultur Etxea ARMINTZA (LEMOIZ)* Lemoizko Udala
Apirilak 19 19:30 Eskolako Ganbara DIMA* Dimako Udala
Apirilak 25 20:30 Ermua Antzokia ERMUA* Euskal Birusa Elkartea
Apirilak 26 18:00 Kultur Etxea MARURI-JATABE* Maruri-Jatabeko Udala
Apirilak 26 20:00 Lasarte Aretoa IGORRE Zertu Kultur Elkartea
Maiatzak 2 19:00 Elkargunea DURANGO* Berbaro Euskara Elkartea
Maiatzak 2 19:00 Kultur Etxea ETXEBARRI* Etxebarriko Udala
Maiatzak 3 19:00 Udaletxeko Areto Nagusia AREATZA Zertu Kultur Elkartea
Maiatzak 8 19:30 Zutarri Kultur Elkartea BASAURI Zutarri Kultura Elkartea
Maiatzak 10 19:00 Kultur Etxea ARTEA Zertu Kultur Elkartea
Maiatzak 12 18:00 Esperantza Aretoa MAKINA-XEMEIN* Markina-Xemeingo Udala

GIPUZKOA

DATA ORDUA HERRIA LEKUA ANTOLATZAILEA 
Apirilak 12 20:00 Seminarixoa BERGARA Jardun Euskara Elkartea
Apirilak 14 19:00 Iturzaeta Aretoa GETARIA Getariako Udala
Apirilak 14 18:30 Sutegiko Auditorioa USURBIL Noaua! Euskara Elkartea
Apirilak 16 21:00 Areria Kulturgunea LAZKAO* Gerriko Euskara Udala
Apirilak 20 19:00 Torresoroa Aretoa ANTZUOLA Antzuolako Udala
Apirilak 21 19:30 Soreasu Antzokia AZPEITIA Kulturaz koop
Apirilak 24 21:00 Herriko Antzokia ELGOIBAR Elgoibarko Udala
Apirirlak 30 19:30 Herri Antzokia ORDIZIA Hitzaro Euskara Elkartea
Apirilak 30 10:00/19:00 Niessen Aretoa ERRENTERIA Errenteriako Udala
Maiatzak 3 19:00 Amaia Kultur Zentroa IRUN Irungo Udala
Maiatzak 5 18:00 San Agustin Antzokia MENDARO Mendaroko Udala
Maiatzak 7 19:30 Amaia Antzokia ARRASATE Aed Elkartea
Maiatzak 7 19:00 Herrera K.E DONOSTIA Bizarrain Euskara Elkartea
Maiatzak 8 19:00 Biteri Aretoa HERNANI Dobera Euskara Elkartea
Maiatzak 9 19:00 Arkupe ARETXABALETA Aretxabaletako Udala
Maiatzak 9 19:30 Landetxe Kultur Aretoa OIARTZUN Oiartzungo Udala
Maiatzak 9 19:00 Bastero ANDOAIN Andoaingo Udala

ARABA

DATA ORDUA HERRIA LEKUA ANTOLATZAILEA 
Apirilak 23 11:30/19:00 Ignacio Aldekoa KE       GASTEIZ GEU Elkartea
Apirilak 25 19:30 Biasteriko Zinea BIASTERI Ttiki-Ttaka Elkartea
Apirilak 28 19:00 Kultur Etxea ARAMAIO Txirritola Euskara Elkartea
Maiatzak 3 19:00 Udal Aretoa ARESPALDITZA* Hogeitalau Euskara Elkartea

NAFARROA

DATA ORDUA HERRIA LEKUA ANTOLATZAILEA 
Apirilak 26 19:00 Benta LARRAINTZAR* Nafarroa Iparraldeko Euskara Mankomunitatea
Maiatzak 2 19:00 Udal Antzokia ANTSOAIN Antsoaingo Udala
Maiatzak 8 18:00 Garrazta Elkartea ZIZUR NAGUSIA* Garrazta Elkartea
Maiatzak 10 19:30 Biltoki Elkartea IRUÑA Euskaldunon Biltoki Elkartea